کاربر میهمان، وقت بخیر
  پنجشنبه 8 خرداد 1399  

 قوانین و مقررات


قوانین و مقررات عمومی :

 •  وب ‌سایت مدرسه ما (OurSchool.ir) ، طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین جرائم اینترنتی و مجموعه‌ قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌کند و کاربران محترم موظفند هیچ ‌گونه مطلب سیاسی یا مغایر با شئونات اخلاقی و مذهبی کشور ایران را در این وب‌ سایت قرار ندهند. در صورت اثبات این امر، شناسه‌ کاربری این افراد لغو شده و تبعات این موضوع نیز بر عهده‌ خود ایشان خواهد بود.
 •  حقوق معنوی محتوایی که توسط کاربران وب ‌سایت مدرسه ما (OurSchool.ir) تولید شده و بر روی این وب‌سایت قرار می‌گیرد، متعلق به وب ‌سایت مدرسه ما (OurSchool.ir) است؛ وب ‌سایت مدرسه ما (OurSchool.ir) حق ویرایش، حذف و یا بازنشر این محتویات را برای خود محفوظ می‌دارد.
 •  خدمات و محتوياتی که توسط وب ‌سایت مدرسه ما (OurSchool.ir) تولید و عرضه می‌شوند؛ صرفا جهت استفاده‌ در این وب‌سایت هستند. هر گونه سوء استفاده از اطلاعات، عکس‌ها، نقشه‌ها، طرح‌ها، لوگو و... از وب ‌سایت مدرسه ما (OurSchool.ir) توسط فرد حقیقی یا حقوقی، پیگرد قانونی خواهد داشت. ذکر مطالب این وب‌سایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی وب ‌سایت مدرسه ما (OurSchool.ir) و لینک به مطلب ذکر شده و در رسانه‌های کاغذی، با کسب اجازه‌ کتبی از مسئولان وب‌سایت مجاز است .
 •  اطلاعات موجود در این وب‌سایت از منابع معتبر و مرتبط و توسط معلمان و دبیران و اساتید جمع‌آوری، ترجمه و تدوین شده‌اند؛ با این حال به دلیل ماهیت تغییر پذیر این اطلاعات، وب ‌سایت مدرسه ما (OurSchool.ir) مسئولیتی در قبال صحت اطلاعات بر عهده نمی‌گیرد.
 •  هرگونه سوء استفاده از نام مدرسه ما، سایت اینترنتی مدرسه ما، مکاتبه از طرف مدرسه ما یا استفاده از نام‌های مشابه که شبهه مشابهت و تطابق را ایجاد نماید، ممنوع بوده و از طریق شکایت به مراجع قانونی ذی‌صلاح، دادگاه‌های رسیدگی به جرائم اینترنتی در داخل یا خارج از کشور و نیز اطلاع‌ رسانی به سرویس‌ دهندگان و سرویس‌ گیرندگان اینترنتی قابل پیگرد خواهد بود.
 •  ‌ ‌وب ‌سایت مدرسه ما (OurSchool.ir) ‌ اطلاعات کاربران را با هیچ مجموعه‌ی دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذی‌صلاح فقط در صورت موارد مصرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت.
 •  ‌ ‌‌وب ‌سایت مدرسه ما (OurSchool.ir) ممکن است جهت ارسال بسته‌های هدیه، تبلیغات، نامه‌های الکترونیکی و... از طرف خود و یا مجموعه‌های همکار، از اطلاعات کاربران استفاده نماید.
 •  ‌‌وب ‌سایت مدرسه ما (OurSchool.ir) مسئولیتی در مورد محتوای وب‌ سايت‌هایی که به آن‌ها لینک داده است، ندارد. این سایت‌ها توسط گروه وب ‌سایت مدرسه ما (OurSchool.ir) تولید نشده‌اند و وجود آن‌ها، به منزله‌ تایید یا ارتباط ما با تولیدکنندگان آن‌ها نیست.
 •  وب ‌سایت مدرسه ما (OurSchool.ir) پایگاه اینترنتی دیگری جز www.OurSchool.ir و زیر‌مجموعه‌های آن نداشته و تنها از همین راه با کاربران خود تماس می‌گیرد. سایر مکاتبات اینترنتی از آدرس‌هایی جز آدرس‌های رسمی و معتبر این وب‌سایت، مورد تایید گروه وب ‌سایت مدرسه ما (OurSchool.ir) نیست.
اجازه‌ بازنشر و نقل مطالب :
 •  خدمات و محتوياتی که توسط وب ‌سایت مدرسه ما (OurSchool.ir) تولید و عرضه می‌شوند؛ صرفا جهت استفاده‌ در این وب‌سایت هستند. هر گونه سوء استفاده از اطلاعات، عکس‌ها، نقشه‌ها، طرح‌ها، لوگو و... از وب ‌سایت مدرسه ما (OurSchool.ir) توسط فرد حقیقی یا حقوقی، پیگرد قانونی خواهد داشت. ذکر بخش یا تمام مطالب و محتوای وب ‌سایت مدرسه ما (OurSchool.ir) در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی وب ‌سایت مدرسه ما (OurSchool.ir) و لینک به مطلب ذکر شده در ابتدا و انتهای مطلب و به‌صورت خوانا و قابل مشاهده، در اندازه و محل مناسب مجاز است. همچنین ذکر بخش یا تمام مطالب و محتوای وب ‌سایت مدرسه ما (OurSchool.ir) در رسانه‌های کاغذی، صوتی، تصویری، الکترونیک - به جز سایت اینترنتی - و ...، تنها با کسب اجازه‌ کتبی از مسئولان وب ‌سایت مدرسه ما (OurSchool.ir) و با پایبندی به شرایط تعیین‌ شده مجاز خواهد بود.
 •  حقوق معنوی محتوایی که توسط کاربران وب ‌سایت مدرسه ما (OurSchool.ir) تولید شده و بر روی این وب‌سایت قرار می‌گیرد، متعلق به وب ‌سایت مدرسه ما (OurSchool.ir) است؛ وب ‌سایت مدرسه ما (OurSchool.ir) حق ویرایش، حذف یا بازنشر این محتویات را برای خود محفوظ می‌دارد.
 •  استفاده از این وب‌سایت برای مقاصد تجاری، تبلیغات، بازاریابی و نظایر آن ممنوع است. برای تبلیغ بر روی این سایت می‌توانید با ما تماس گرفته و از شرایط تبلیغ آگاه شوید.
 •  در صورت عدم رعایت هر یک از موارد فوق، وب ‌سایت مدرسه ما (OurSchool.ir) مجاز به طرح شکایت از طریق مراجع قانونی ذی‌صلاح و دادگاه‌های رسیدگی به جرائم اینترنتی در داخل یا خارج از کشور و روشن کردن اذهان عمومی درباره‌ی تخطی صورت گرفته خواهد بود.